تبلیغات گوگل و اینستاگرام

هر فعالیت بازاریابی و تبلیغاتی در صورتی ثمربخش خواهد بود که در ابتدا و پس از تعیین اهداف بازاریابی سازمان، یک برنامه و کمپین حرفه ای برای آن طراحی شود. مقصد را به ما نشان دهید؛ پیدا کردن مسیر و ابزار پیمودنش با ما.

تبلیغات در گوگل
پرداخت به ازای هر ورود به سایت (PPC)
خودتان را در رتبه اول نتایج جست و جو ببینید ؛ به ازای هر کلیک مبلغ ناچیزی را به گوگل بدهید و بعد از آن تنها نگران این باشید که به اندازه کافی کالا یا خدمات برای ارائه به تعداد زیادی مشتری داشته باشید!

8 مزیت بزرگ تبلیغات گوگلی
1. با تبلیغات گوگلی، هدفمندترین و مرتبط ترین مخاطبان را به وب سایت تان دعوت می کنید.
2. ساعت نمایش آگهی و این که برای چه کسانی از چه نواحی جغرافیایی نمایش داده شود را شما تعیین می کنید.
3. خیلی راحت و سریع می توانید کمپین تان را طراحی و اجرا کنید.
4. نتیجه و بازگشت سرمایه را سریع تر از آن چه که فکر می کردید خواهید دید.
5. بسیار بیشتر از آن چه که هزینه کرده اید بازگشت سرمایه خواهید داشت.
6. می توانید با ابزارهایی که در اختیارتان می گذارد، آماری دقیق و تفکیک شده از همه اتفاقات کمپین تان داشته باشید.
7. تاثیر زیادی بر سئو وب سایت تان دارد.
8. مکملی مناسب برای سایر برنامه های بازاریابی تان می باشد.

از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد، با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.

پکیج تبلیغات در اینستاگرام چیست؟!
پکیج تبلیغات گروهی در اینستاگرام یکی از مناسب ترین روش ها برای گسترش کسب و کار، برند سازی، افزایش فروش محصولات، افزایش محبوبیت پیج، افزایش فالوور و … میباشد چرا که افراد حقیقی پیج شما را توسط تبلیغات در پیج های محبوب اینستاگرام مشاهده میکنند و آن دسته از افرادی که به صفحه شما علاقمندند شما را فالوو میکنند. از مزایای این تبلیغات ، ارسال تبلیغات به ترتیب برروی پیج ها میباشد تا حداکثر بازدهی را برای مشتریان به وجود آورد.